Aktualności

Polska Zobacz Więcej - Weekend za Pół Ceny

Nazwa

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza przedsiębiorców działających w branży turystycznej oraz instytucje samorządowe do udziału w szóstej edycji ogólnopolskiej akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Pierwsza tegoroczna edycja akcji została zaplanowana na weekend 15-17 marca 2018 r. Chęć udziału w akcji jako jej partner można zgłaszać do 12 lutego.

Celem Weekendu za Pół Ceny jest zachęcenie do podróżowania po Polsce także w sezonie niskim. Uczestnicy mogą skorzystać ze zniżek w wysokości minimum 50 proc. Głównym beneficjentem akcji jest jednak branża turystyczna i okołoturystyczna. Wspólnie działając przedsiębiorcy mają większą szansę na pozyskanie nowych klientów i zapełnienie swoich obiektów poza sezonem. Dla partnerów naszej akcji, to także doskonała okazja do darmowej reklamy, przy marketingowym i organizacyjnym wsparciu POT i MSiT.

W 2018 roku z wiosennej i jesiennej edycji skorzystało niemal 300 tys. osób, a w ostatniej odsłonie swoją ofertę zaprezentowało 757 partnerów.

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Zgłoszenie do akcji zajmuje jedynie 5 minut. Tam też znajdują się szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcja zgłaszania ofert.

Pozostałe aktualności